STETTERBETA TRANSMİKSER

StetterBeta Transmikseriniz İle Standartları Siz Belirleyin!

Türkiye’nin resmi Stetter transmikser üreticisi Betamix, dünya devi Schwing Stetter GmbH Firması ile geliştirmiş olduğu uzun vadeli iş birliği neticesinde, 6 yılı aşkın bir süredir StetterBeta transmikserlerini Türkiye’deki değerli müşterileri ve iş ortakları ile buluşturmaktadır.

Betamix, Alman standartlarını ve kalitesini yerli üretim ile buluşturarak ortaya çıkarmış olduğu StetterBeta markasıyla üstün performans, maksimum dayanıklılık ve minimum aşınma taahhüdünde bulunur.

8m3’ten 12m3’e kadar yüksek taşıma kapasitesi ve düşük aşınma payıyla sınıfının en iyisi olan bütçe dostu StetterBeta transmikseriniz üstün verimliliği garanti eder.

StetterBeta transmikser, müşteri odaklı yaklaşımın bir sonucu olarak, sektör ihtiyacını karşılayacak şekilde üst düzey yedek parça ve hidrolik ekipmanlar ile donatılmıştır. Yedek parçalarının tamamı Schwing Stetter GmbH onaylı Türkiye’nin tek transmikseri StetterBeta, bugün sektör ihtiyacını karşılayacak hamlelerde bulunarak Türkiye’nin en çok tercih edilen transmikser markalarından biri olmuştur.

Sınıfının en iyisi birinci sınıf kalitede malzemelerin ürünü olan StetterBeta, bir yandan müşterilerine uzun kullanım ömrü sunarken diğer yandan da ergonomik tasarımı sayesinde kolay kullanım imkânı sağlar.