BETAMIX TREYLERMİKSER

Betamix Treylermikseriniz İle Uzun Soluklu Bir Yol Arkadaşı Edinin!

Betamix, yalnızca transmikser değil; aynı zamanda 12m³’ten 16m³’e kadar sunmuş olduğu treylermikser çeşitleriyle de başta Avrupa ülkeleri olmak üzere pek çok farklı ülkede satışlarına devam etmektedir.

Kullanılan hidrolik ekipmanların ve aşınmaya karşı dayanıklı sac kalitesinin yanı sıra treylermikser aksesuarları, dingil, lastik, jant ve king pimi gibi treylerinize ait her parça sınıfının en iyisi birinci sınıf kalitede malzemelerden oluşmaktadır.

Kusursuz tasarımları neticesinde Betamix treylermikserleri yalnızca yüksek kapasite ve kullanım kolaylığı değil; aynı zamanda uzun soluklu bir kullanım ömrünü de sunmaktadır.

BETAMIX, tüm kapasite ve serideki treylermikserleri için üretim hatalarına karşı 2 yıl garanti taahhüt ederek yalnızca Türkiye’de değil dünyanın dört bir yanında varlığını sürdürmektedir.

Betamix, yalnızca hidrolik ekipman ve sac kalitesi gibi treylermikserinizin kalbini oluşturan ana ekipmanlarda sınıfının en iyisi olan malzemeleri kullanmakla kalmaz; aynı zamanda treylermikserinize ait yangın dolapları, plastik su tankları ve malzeme dolapları gibi en küçük parçaların dahi birinci sınıf kalitede olmasına özen gösterir. Bu bilinçle, Betamix marka treylermikserler baştan aşağı üstün kalite ve kusursuz performans ürünüdür.