Yedek Parça Desteği

Beta İş Makinaları, yalnızca transmikser ve treylermikser konusunda değil; aynı zamanda yedek parça konusunda da müşterilerine birinci kalite ürünleri tedarik etme taahhüdünde bulunmaktadır. Hidrolik ekipmandan, oluk grubuna; makaralardan konsol grubuna kullanmakta olduğumuz her malzeme sınıfının en iyisidir.

Orijinal yedek parça desteği konusunda uzman satış personellerimiz ve teknik ekibimiz sayesinde değerli müşterilerimiz ile iletişime geçmekte, süreç boyunca ön bilgilendirme, satış işlemlerinin gerçekleştirilmesi, üretim takibi ve teslimat konularında kolaylık sağlamaktayız.

KAZAN GRUBU

Yalnızca Betamix transmikser ve treylermikserlerine uygun olarak değil; her ölçüde ve isteğe bağlı olarak üretilen kazanlarımız kullanılan sac kalitesine göre Betamix Pro Serisi, Betamix Eco Serisi, Betamix Light Serisi ve Betamix Hard Serisi olarak gruplandırılmakta; her ihtiyaca ve kullanım koşuluna yönelik bütçe dostu kazanlar müşterilerimize sunulmaktadır. Üstelik detayları sunulan standart üretimlerin yanı sıra talebe bağlı üretimler de gerçekleştirilmektedir.

BETAMIX Pro Serisi Kazanlar

 • Kazan sacı aşınmaya dayanıklı S500-MC sacdan üretilmektedir (HB 200/220 N/mm² – 4 mm Kalınlık)
 • Kazan karıştırma bıçakları aşınmaya dayanıklı S500-MC sacdan üretilmektedir (HB 200/220 N/mm² – 4 mm Kalınlık)
 • Kazan bombe sacı aşınmaya dayanıklı S355J2+N sacdan üretilmektedir (HB 180/200 N/mm² – 6 mm Kalınlık)
 • Kazan silmeleri aşınmaya dayanıklı S355J2+N sacdan üretilmektedir (HB 180/200 N/mm² – 6 mm Kalınlık)

BETAMIX Eco Serisi Kazanlar

 • Kazan sacı aşınmaya dayanıklı S355J2+N sacdan üretilmektedir (HB 180/200 N/mm² – 4 mm Kalınlık)
 • Kazan karıştırma bıçakları aşınmaya dayanıklı S355J2+N sacdan üretilmektedir (HB 180/200 N/mm² – 4 mm Kalınlık)
 • Kazan bombe sacı aşınmaya dayanıklı S355J2+N sacdan üretilmektedir (HB 180/200 N/mm² – 6 mm Kalınlık)
 • Kazan silmeleri aşınmaya dayanıklı S355J2+N sacdan üretilmektedir (HB 180/200 N/mm² – 5mm Kalınlık)

BETAMIX Hard Serisi Kazanlar

 • Kazan sacı aşınmaya dayanıklı Arcelor Mittal HB-450 sacdan üretilmektedir (HB 440/460 N/mm² – 4 mm Kalınlık)
 • Kazan karıştırma bıçakları aşınmaya dayanıklı Arcelor Mittal HB-450 sacdan üretilmektedir (HB 440/460 N/mm² – 4 mm Kalınlık)
 • Kazan bombe sacı aşınmaya dayanıklı S355J2+N sacdan üretilmektedir (HB 180/200 N/mm² – 6 mm Kalınlık)
 • Kazan silmeleri aşınmaya dayanıklı S355J2+N sacdan üretilmektedir (HB 180/200 N/mm² – 5 mm Kalınlık)

BETAMIX LIght Serisi Kazanlar

 • Kazan sacı aşınmaya dayanıklı Arcelor Mittal HB-450 sacdan üretilmektedir (HB 440/460 N/mm² – 3 mm Kalınlık)
 • Kazan karıştırma bıçakları aşınmaya dayanıklı Arcelor Mittal HB-450 sacdan üretilmektedir (HB 440/460 N/mm² – 3 mm Kalınlık)
 • Kazan bombe sacı aşınmaya dayanıklı S355J2+N sacdan üretilmektedir (HB 180/200 N/mm² – 6 mm Kalınlık)
 • Kazan silmeleri aşınmaya dayanıklı S355J2+N sacdan üretilmektedir (HB 180/200 N/mm² – 6 mm Kalınlık)

OLUK GRUBU

Aşınmaya dayanıklı sac ile güçlendirilmiş, istenilen ölçüde ve modelde üretilmekte olan boşaltma oluğu, doldurma oluğu, V oluk ve ilave oluğun yanı sıra opsiyonel olarak sunulan huni tipi ilave oluk ve katlanır oluk içeren oluk grubumuza ait ürünlerin tamamı aşınma sacı ilave edilerek üretilir ve uzun kullanım ömrü sunar.

HİDROLİK EKİPMAN GRUBU

Betamix ve StetterBeta transmikserlerimizin tamamında sınıfının en iyisi yüksek kaliteli hidrolik ekipmanlar kullanılmaktadır. Betamix; ASA ve AKG yağ soğutucu, Bosch-Rexroth, Hydrosila ve Danfoss Eaton pompa-motor takımlarının yanı sıra ZF Ecomix I P Serisi, ZF Ecomix II CML Serisi ve Transmittal Bonfiglioli redüktörler gibi piyasada bulunan en üst düzey onaylı hidrolik ekipmanları kullanmaktadır.

KONSOL GRUBU

Farklı ihtiyaçlara göre özenle tasarlanmış olan Betamix ve StetterBeta konsol grubu ürünleri güçlendirilmiş çelikten üretilmektedir. Her kapasiteye göre üretimi gerçekleştirilen ön ve arka konsol grubu ürünlerimizin saclarının çekme ve basma dayanımları test edilmektedir.

OPSİYON GRUBU

Betamix ve StetterBeta transmikserlerimiz; ekolojik kapak, slump saati, alüminyum çamurluk, katkı tankı, metal çamurluk, kabin içi kumanda ve su saati seçenekleriyle, farklı ihtiyaçları ve talepleri karşılamak amacıyla özel olarak tasarlanmış opsiyonlara sahiptir.

SLUMP SAATİ

Hidrolik pompa çalışma basınç değerini 400 Bar’a kadar ölçerek, pompanın çalışma basıncına göre beton kalitesinin ve slump değerinin görüntülenmesini sağlar.

ALÜMİNYUM ÇAMURLUK

Avrupa standartlarındaki hafifletilmiş ve güçlendirilmiş yapısı ile paslanmaya karşı uzun süreli kullanım ömrü sunar.

KATKI TANKI

35 Lt. 6 Bar’lık basınçlı sistem vasıtası ile dozaj kontrollü olarak beton içerisine ilave edilmek istenen kimyasal bileşenlerin kullanım kolaylığı ile eklenebilmesini sağlar.

METAL ÇAMURLUK

Güçlendirilmiş yapısı ile en zor koşullarda bile uzun ömürlü kullanım sağlar.

KABİN İÇİ KUMANDA

Zor iklim ve saha koşullarında Betamix transmikserlerinizin Gaz ± kontrolünün kamyon kabini içerisinden operatör tarafından kumanda edilmesini sağlar.

SU SAATİ

Hacimsel olarak betona ilave edilmek istenen su miktarının Litre bazında gözlemlenerek dozajlama esnasında kontrol edilmesini sağlar.

EKOLOJİK KAPAK

Çevre dostu Betamix transmikserlerimizde, transmikserimizle tam uyumlu ekolojik kapaklar öngörülen rampa açılarının dışına çıkıldığında, kazan taşıma kapasitesinin düşmemesini ve betonun çevreyi kirletmemesini sağlar.

YEDEK PARÇA TALEBİ