BETAMIX TRANSMİKSER

Betamix Transmikseriniz İle Beton Dökmeyi Yeni Bir Boyuta Taşıyın!

Sektördeki girişimlerine 1974 yılında başlayan Betamix, bugün 4m³’ten 16m³’e kadar yüksek kalite standartlarında ve geniş ürün yelpazesiyle üretim hacmini günden güne artırmaktadır.

Sürekli ve giderek artan teknolojik alt yapısı ve müşteri odaklı hizmet anlayışı neticesinde geniş ürün yelpazesine ve müşteri kitlesine sahip olan Betamix; PRO, ECO, HARD ve LIGHT transmikser serileri ile her bütçeye uygun çeşitte transmikseri müşterileriyle buluşturmaktadır.

Betamix, farklı coğrafi bölgelere ait özel gereksinimleri göz önünde bulundurarak yerel ve uluslararası düzenlemelerin gerektirdiği, kendini sürekli yenileyen bir pazar yaklaşımını benimsemektedir.

Betamix transmikser kazanı ve aşınmaya maruz kalan diğer tüm parçaları 4 ila 10 mm kalınlığında çelikle güçlendirilerek aşınmaya karşı maksimum direnç sağlamaktadır. Ayrıca, kusursuz tasarımları sayesinde Betamix transmikserleri yalnızca yüksek kapasite ve kullanım kolaylığı değil; aynı zamanda arzulanan kullanım ömrünü de sunmaktadır.

Betamix, 4m³’ten 12m³’e kadar sunmuş olduğu transmikserlerinde müşteri talebi ve ihtiyaçları doğrultusunda uygun ekipmanları kullanmakta, üretim hatalarına karşı 2 yıl garanti taahhüt ettiği transmikserleri ile yalnızca Türkiye’de değil dünyanın dört bir yanında varlığını sürdürmektedir.

Betamix, yalnızca hidrolik ekipman ve sac kalitesi gibi transmikserinizin kalbini oluşturan ana ekipmanlarda sınıfının en iyisi olan malzemeleri kullanmakla kalmaz; aynı zamanda transmikserinize ait en küçük parçaların dahi birinci sınıf kalitede olmasına özen gösterir. Bu bilinçle, Betamix marka transmikserler baştan aşağı üstün kalite ve kusursuz performans ürünüdür.